Најново
-13%
Нарин
19.000 MKD21.900 MKD
19.000 MKD21.900 MKD
Комода 96
10.900 MKD
10.900 MKD
Генова
22.900 MKD
22.900 MKD
-22%
Рома
4.900 MKD6.300 MKD
4.900 MKD6.300 MKD
-17%
Сити 214
4.900 MKD5.900 MKD
4.900 MKD5.900 MKD
Охајо
9.900 MKD
9.900 MKD
-7%
Промо
24.900 MKD26.900 MKD
24.900 MKD26.900 MKD
-9%
Орион
19.900 MKD21.900 MKD
19.900 MKD21.900 MKD
Happy
1.790 MKD
1.790 MKD
-12%
Закачалка СИТИ 219
2.900 MKD3.300 MKD
2.900 MKD3.300 MKD
Рома 4
2.690 MKD
2.690 MKD
Грави
5.900 MKD
5.900 MKD

status.mk

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Од самиот почеток, нашиот фокус е кон Вас купувачите – нашите најголеми и највредни партнери. За нас е привилегија Вашата доверба да ви помогнеме да го опремите Вашиот дом.

Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2017. UKION SHOPS